VASHCLEANER

ВАШ КЛІНЕР

Весь комплекс

клінінгових послуг

+38 (095) 829-83-29

Відділ прибирання:

+38 (066) 070-54-50

м. Полтава, вул. Комарова, 14А

Сизоненко Олександра

Доброго дня, мене звуть Олександра. Я звернулася до клінінгової компанії «Ваш клінер» за послугою Прання коврів. У мене дитина дуже сильно забруднила його. Намагалися самостійно почистити, але хорошого результату не вдалося досягти. Тому оформила заявку на сайті. До мене приїхали співробітники, оглянули, сказали, що можна зробити, забрали його для прання. І ви не повірите, коли я побачила килим після прання, я його просто не впізнала. Він був як новий, а головне — без плям. Дуже дякую цій компанії.

12.10.2013

 Доброго дня, звертаюся до цієї фірми не вперше. Дуже задоволена сервісом. Приємний персонал. Якщо хтось шукав гарну клінінгову фірму, рекомендую.

Василенко Микита

Вперше замовила послугу як прибирання квартири. Я дуже задоволена залишилася виконаною роботою. Зекономила купу часу, нервів, і я з родиною приємно здивована. А короткий час упорядкувати будинок. Дякую.

Загуровська Софія

09.07.2015

20.11.2015

Доброго дня, всім рекомендую цю фірму. Співробітники – професіонали своєї справи. Молодці.

Касімова Віолетта

23.02.2016

Заказала мийку вікон. Дякую, зробили все без жодного розлучення. Рекомендую.

Доброго дня. Після добре проведеного свята зауважила, що мені гості на дивані зробили кілька плям від вина та інших напоїв. А диван все-таки нещодавно куплений. Вирішила знайти компанію, яка може зробити таку роботу. Знайшла "Ваш клінер". Подзвонила, поговорила, з'ясувала, що мені потрібне. Хлопці приїхали, на місці всі оглянули та навели красу. Тепер мій диван виглядає як новенький.

Працюють добре, мабуть, що професіонали. Молодці.

Степаненко

Ігор

02.01.2016

Олександр
Черкасов

12.04.2016

Гольден Ксенія

10.11.2016

Дмитро

Пелипенко

Якість роботи на висоті. Користувався послугами як Прибирання будинку та Хімчистка меблів. Чи не підвели хлопці. Так тримати!!!!

Дуже дякую співробітникам, які працюють дійсно на совість. Робили у мене в квартирі миття вікон, мені не сподобалося, як на одному з них були невеликі розлучення. Я сказала про це і у відповідь почула не претензії, а те, що вони це зроблять. І через 5 хвилин все було чудово. Дякую за те, що ви працюєте дійсно для клієнта.

Ольга Кондакова

18.02.2017

14.03.2017

Доброго дня, мене звуть Микола. У нас в офісі нещодавно був ремонт і якось після його закінчення залишилося дуже багато бруду та невеликого сміття. Якось не хотілося починати працювати в таких умовах, тому звернулися у «Ваш клінер». Діти впоралися дуже оперативно, якісно. Нам результат сподобався. Тепер працюємо у чистому офісі.

Миколай Дмитренко

18.04.2017

Залишились питання?

Зв'яжіться з нами і ми допоможемо вам

Відділ прибирання:

vashcleaner@gmail.com

Надсилання форми…

На сервері сталася помилка.

Ваше повідомлення було надіслано успішно. Дякую.

Залишити заявку

на безкоштовну консультацію

Ми передзвонимо вам за 1 хвилину!