VASHCLEANER

ВАШ КЛІНЕР

Весь комплекс

клінінгових послуг

+38 (095) 829-83-29

Відділ прибирання:

+38 (066) 070-54-50

м. Полтава, вул. Комарова, 14А

Як би ви не стежили за чистотою свого килимового покриття, а від прання ви нікуди не подінетесь. Випрати килим або інше покриття - це єдиний дієвий спосіб позбутися сторонніх запахів, старих плям.

 

Усунення плям – це лише поверхнева частина роботи, яку ви бачите. Спеціальне прання дає можливість позбутися забруднення та пилу, які вже давно оселилися у вашому килимовому покритті. З цього можна зробити висновок і зрозуміти фразу "первинна чистота" - килим виглядає наскільки чистим, що складається враження, що його тільки-но купили.

 

Пил, який може довгі роки накопичуватися у вашому килимі, вам зовсім непомітний. Цей факт є дуже небезпечним для здоров'я: всі нашарування пилу провокують алергічні реакції та інші проблеми. І при цьому, що це може бути пов'язане з килимовим покриттям, ви подумаєте в останню чергу.

Прання килимів

Прання килимів

Спосіб

вимірювання

Вартість

 грн.

Прання килимів здійснюється спеціальною килимовою пральною машиною (усуваються запахи та всі забруднення навіть з основи килима), ЗБІР І ДОСТАВКА КОЖНИЙ ДЕНЬ.

 

 

1 м2

м2

60

1 м2 видалення стійких запахів та складних плям

м2

70

Особливості прання килимів

 

Щоб не наражати своє здоров'я на небезпеку, потрібно знати, що прання килимів необхідно проводити як мінімум 1 раз на рік. Цього буде достатньо, щоб усунути забруднення і пил, що накопичилися. Це надалі може позначитися на загальному стані здоров'я та чистоті квартири. Особливо це стосується тих квартир або будинків, де проживають діти, які багато повзають саме по килимовому покриттю. І ще не мало важливо, якщо у вас є домашня тварина, килим забруднюється інтенсивніше, тому прання просто необхідне.

 

Для прання в наш час використовуються лише спеціальні, якісні та перевірені засоби європейського виробництва. Вони екологічно чисті, безпечні для здоров'я, прибирають всі забруднення, при цьому не псують покриття і не є токсичними для людини. І не мало важливо, що після таких обробок на ньому не захоче селитися міль.

Вам потрібне професійне та якісне прання килимів в Полтаві, а більшість компаній захочуть взяти за цю послугу не маленькі кошти?

 

Тоді ви знайшли компанії, яка вам підходить. "Ваш клінер" зробить добре свою роботу та заощадить ваш сімейний бюджет. Щоб замовити цю послугу, ві можете скористатися нашим сайтом. Ви просто заповнюєте форму зворотного зв'язку, із зазначенням усіх контактів, ми зв'язуємося з вами для уточнення дати та часу та приїжджаємо до вас у вказаний день.

Завдяки багаторічному досвіду компанії "Ваш клінер", яка займає лідируючу позицію щодо обслуговування населення міста Полтави у сфері різних клінінгових послуг (прання килимів та інших підлогових покриттів).

 

Якщо ви звернетеся до компанії "Ваш клінер" ви отримаєте добре зроблену роботу в максимально швидкі терміни. Фахівці нашої фірми здійснюють прання лише на устаткуванні виробництва Німеччини та Італії. Завдяки органічним засобам для виведення плям для прання килимів, всі ваші забруднення будуть видалені. Ми цінуємо свою репутацію та довіру клієнтів. Тому всю роботу робимо швидко, якісно. І головне, що ви за неї сплачуєте за фактом виконаної послуги.

Ми зробили – ви сплатили.

Прання килимів у Полтаві

Для величезної кількості килимових виробів прання - це найкращий спосіб обробки. Килим миється миючим засобом, а потім обполіскується водою. Сучасні технології настільки якісні, що можуть вивести будь-яке забруднення, зайвий запах.

 

Після завершення прання килима його потрібно віджати за допомогою спеціальної центрифуги. На сьогоднішній день це найкращий варіант для вашого килимового покриття. Тільки компанія "Ваш клінер" зможе зробити таке сучасне та якісне прання вашого килима. Прання дуже відрізняється від хімчистки килимів. Це два абсолютно різні поняття.

 

Етапи прання килимів:

 

 • вибивання;
 • вакуумне чищення;
 • усунення плям (якщо вони є);
 • замочування;
 • чищення з використанням роторної машини;
 • полоскання в килимовій пральній машині для усунення неприємних запахів та забруднень з основи килима;
 • віджимання у спеціальній машині (при 1200 оборотах);
 • висушування у спеціальній термокамері;
 • огляд;
 • фінальний етап. Ворсування та упаковка.

 

В результаті цієї роботи ви отримуєте не тільки ззовні, а й усередині чистий килим! Від плям, що в'їлися, пилу і сліду не залишиться. Він не тільки гарно виглядатиме, а й зникнуть сторонні запахи.

Етапи нашої роботи:

 1. Ви оформляєте заявку у нас на сайті або зателефонуєте.
 2. У вказаний день і час ми приїжджаємо до вас.
 3. Приїхавши, дивимося якого типу вам потрібне очищення килимового покриття (прання, хімчистка).
 4. Забирає килим і говоримо коли буде зроблена робота.
 5. Привозимо його вам у вказаний термін, ви його оглядаєте.
 6. Оплата за фактом виконаної роботи.

 

Килими дуже хороший розсадник пилу та алергенів, збирач вовни - це все псує ваше повітря у квартирі. Це не тільки шкодить неприємним запахам, а ще незадовільним виглядом та найголовніше шкодою для вашого здоров'я. Прання килимів у Полтаві видалить із покриттів усі неприємні запахи, поверне їм колишнє яскраве забарвлення, а також виведе усі забруднення. Тому, ви отримуєте - приємний, чистий килим; ворс стає рівним; виріб приємний на дотик і прання продовжить термін служби вашого килимового покриття.

 

Багато хто не знає, що для якісного видалення забруднень, пилу, існують певні технології, обладнання, миючі засоби. Зробивши прання саме таких технологій, ви побачите різницю в порівнянні зі звичайним побутовим інвентарем.

Процес прання килимів – робота не з легких. Ми використовуємо при пранні килимів найкращу килимову пральну машину вітчизняного виробництва. Ми впораємося з усіма труднощами, які можуть бути під час прання килимів у Полтаві.

 

У Полтаві вже давно поширена клінінгова послуга "Прання килимів". Чи всі компанії можуть надати цю послугу якісно, щоб ви залишилися задоволеними і надалі звернулися саме до них? Звичайно ж ні.

Компанія "Ваш клінер" залишає по собі добре враження та відмінний результат роботи з прання килимів, ковроліну, усунення плям та інших забруднень.

Все це тому, що ми працюємо вже понад 7 років і маємо величезний досвід у наданні цієї послуги. І ми з радістю допоможемо вам зробити ваше життя чистішим і комфортнішим, якщо ви до нас звернетеся.

 

Одна з причин поганого прання – обладнання.

 

 • Є гарні побутові пилососи, якими можна добре вичистити диван, килим тощо. Але не всі вони досить потужні, щоб якісно впоратися із поставленим перед ним завданням. У результаті в дивані або килимі може залишитися волога, яка з часом стане розсадником для грибка та інших бактерій, вони стануть причиною алергічної реакції, якої у вас взагалі раніше може і не було.

Друга причина – засоби, які використовують.

 

 • З метою економії коштів або через незнання більшість використовує або дешеві засоби очищення або взагалі їх не використовують. Це може позначитися на ефективності подальшого чищення. У результаті, як мінімум, ваш виріб погано почиститься, не всі забруднення виведуть, а як максимум - він може бути зіпсований.

 

І основна причина  – це не кваліфікований персонал.

 • Оскільки тільки професіонал може зробити роботу якісно, знає всі нюанси і тонкощі цієї справи.

Приклади наших робіт з прання килимів

Залишились питання?

Зв'яжіться з нами і ми допоможемо вам

Відділ прибирання:

vashcleaner@gmail.com

Надсилання форми…

На сервері сталася помилка.

Ваше повідомлення було надіслано успішно. Дякую.

Залишити заявку

на безкоштовну консультацію

Ми передзвонимо вам за 1 хвилину!

Дізнатися вартість можна на сторінці наші ціни